MUDr. Naďa Dufková - Estetická medicína

Absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Po ukončení studia pracovala na neurologickém oddělení nemocnice Vyškov jako lékař JIP a odborné ambulance. Nyní působí na soukromé lékařské klinice a věnuje se korektivní a estetické medicíně.

 

 

Lea Polášková - Zdravotní sestra

Absolvovala střední zdravotnickou školu a po škole pracovala jako sestra ve vyškovské nemocnici. Od roku 2020 pracuje jako sestřička v ambulanci nestátního zdravotnického zařízení SUNMED. Účastní se četných školení a přednášek v rámci celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků.

 

 

Naděžda Šrubařová - Recepce

Vystudovala odbornou školu hotelnictví a turismu. Po ukončení studia pracovala v administrativě a jako asistentka. Od roku 2016 pracuje v centru SUNMED a přivítá Vás na naší recepci.

 

 

Jana Procházková - Kosmetika

Absolvovala střední zdravotnickou školu ve Vyškově 1988. Po ukončení studia pracovala na JIP neurologie Vyškov. Od roku 1999 pracuje v oblasti estetické a kosmetické péče. Pravidelně se zúčastňuje domácích a mezinárodních seminářů v této problematice.

 

Karolína Prachařová - Kosmetika

 

 

Bc. Jana Pátková - Fyzioterapie, trenér TRX

Absolvovala vyšší odbornou školu Merhautova Brno obor fyzioterapie v roce 1998, a poté získala na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Brně titul Bc. - v oboru trenér fitness v roce 2006.

 

 

Jana Greplová - Masáže a tělová ošetření

V roce 2004 absolvovala Obchodní a hotelovou školu v Brně, která ji přivedla ke službám a masážím. Od roku 2008 se po absolvování rekvalifikačního kurzu začala masážím naplno věnovat.

 

 

Radka Hnízdilová - Masáže a tělová ošetření

 

 

 

Olina Procházková - Přístrojová pedikúra a podologie.

Absolovuje řadu školení a kurzů v oblasti podologie a podiatrie. Provádí bezpečné ošetření diabetické nohy špičkovým podologickým přístrojem a poradenství v péči o diabetickou nohu.

 

 

Andrea Knichalová - Permanentní make-up

Má dlouholetou praxi v oblasti vizážistiky, barevné typologie a péči o pleť, od r. 2016 se věnuje mikropigmentaci na profesionální úrovni a to u všech technik permanentního make-upu.