Za tajemstvím mládí Tray LIFE – P.R.P. (platelet rich plasma) metody, známé také pod názvem Drákulova terapie, stojí naše vlastní krev. Látky obsažené v krvi mají blahodárné účinky na obnovu pleti a zpomalují proces jejího stárnutí. Krevní plazma obsahuje růstové faktory a proteiny, které pokožku regenerují a startují procesy omlazení zcela přirozenou, tělu vlastní cestou.

 

 

Plazmaterapie

Plazmaterapie

Plazmaterapie je inovativní metoda aplikace vlastní krevní plazmy obohacené trombocyty (tj. krevními destičkami). Ty jsou významným stimulátorem pro obnovu a růst buněk kůže a podporují aktivitu kmenových buněk v místě aplikace.

Jedná se o materiál získaný z krve samotného pacienta. Tím se minimalizuje riziko imunologických reakcí nebo infikování přenosnými chorobami.

Výhody plazma terapie Tray LIFE s DNA aktivátorem:
Využívá regenerační potenciál vlastního těla, projasní pleť a vyhladí jemné vrásky již po první aplikaci, ošetření má dlouhodobý efekt. Sterilní jednorázový Tray life set zajišťuje maximální bezpečnost terapie, nehrozí alergie či přenosy chorob. Ambulantní ošetření je rychlé, stejně tak i rekonvalescence.

Lokality vhodné k ošetření plazma terapií Tray LIFE:
Aktivovaná plazma se aplikuje pod vrásky nebo plošně bodově metodou mezoterapie po celé tváři, kolem očí a do čela. Dále lze využít k ošetření oblastí nosoretních rýh, ústních komisur, omlazení a mírnému přirozenému zvětšení a modelaci rtů. Kromě obličeje lze metodu využít i k rejuvenaci kůže krku, dekoltu, břicha, boků a hřbetů rukou, k podpoře růstu vlasů. Plazmaterapie může pomoci i v procesech regenerace pokožky po různých zákrocích (po laseru, kryoterapii, peelingu, dermarolleru) či traumatech (drobné popáleniny a defekty), pomáhá vyhlazovat drobné jizvy či nerovnosti kůže.

Kontraindikace:

 • akutní infekce
 • herpes
 • závažné onemocnění ledvin či jater
 • poruchy koagulace nebo krvetvorby
 • imunosuprese
 • malignita v anamnéze

Průběh zákroku

Klientovi je odebráno asi 10 ml žilní krve. Pomocí centrifugy se oddělí plazma, která se poté klientce aplikuje,nebo se ještě před aplikací smíchá se speciálním aktivátorem jednotlivých složek plazmy. Následně je plazma vpravena mikrojehlami do kůže a podkoží. Zákrok obvykle trvá 30 až 45 minut.

Frekvence ošetření

Proceduru je vhodné opakovat po měsící a poté po půl roce.

Mezoterapie a dermaroller

Mezoterapie

Mezoterapie je injekční nebo přístrojová metoda, která přirozeně podporuje hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Vypne kůži a vyrovná povrchové vrásky. Je to minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi či dermarolerem do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 4 mm. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci a revitalizaci pokožky.

Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypnutí a zpevnění reliéfu pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky na krku, dekoltu či rukou.

Nabízíme mezoterapie:

Jalupro

 • roztok hyaluronátu sodného a aminokyselin
 • možné aplikovat na obličej, krk, dekolt
 • doporučujeme opakovat 1x za 2 týdny

Mesolis

 • čistá hyaluronová kyselina s glycerolem
 • možnost aplikovat na obličej, krk, dekolt, ruce
 • doporučujeme kurz 3 - 4 aplikace po měsíci
 • po aplikaci vzniknou pupínky, které se do 4 - 5 dnů rozpustí, drobné modřiny

Cristal soft

 • čistá hyaluronová kyselina
 • možnost aplikovat na obličej, krk, dekolt, ruce
 • doporučujeme kurz 3 - 4 aplikace po měsíci

Zcela novým směrem je použití metody peercing-rollerové mezotearpie. Podstata této metody spočívá v nanesení účinné látky (nejčastěji kyseliny hyaluronové) na pokožku. Poté se na kůži přiloží dermarolerový válec, který je opatřený různě dlouhými mikrojehlicemi s variabilním zakončením. Jiná délka a zakončení jsou pro lékařské účely a jiná pro kosmetiku. Povrchověji působící demaroler zasahuje rohovou vrstvu pokožky, usnadňuje průnik aktivní látky do pleti a současně působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu. Výborný efekt na jizičky po akné.