Stav a vizáž vaší pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí vašeho celkového vzhledu. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr zdraví a věku, proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat kosmetiku vhodnou pro váš věk a typ pleti.

 

 

Kosmetika

Pokožka plní mnohem více funkcí než jen hezký obal. hraje důležitou roli v pochodech uvnitř těla a chrání nás před škodlivými vlivy okolního prostředí. Správné čištění a používání vhodné kosmetiky má zásadní vliv na povrchovou vrstvu pokožky - epidermis.

V našem kosmetickém studiu pracujeme s přípravky německých firem Janssen - Dr. Janssen, Alcina- Dr. Wolff. Veškerou pěstící i dekorativní kosmetiku máme od těchto firem.

Kromě klasické kosmetické péče, která se skládá z čištění pleti, masáže, úpravy obočí, masky, barvení obočí a řas, závěrečné úpravy, zde můžete podstoupit ošetření biostimulačním laserem za účelem hojení a regenerace pleti. Dále provádíme ultrasonoterapii, čištění ultrazvukovou špachtlí, depilaci celého těla a trvalou řas španělské firmy Primavera Andorrana.

Kosmetika

Pravidelnou kosmetickou péčí se snažíme o odstranění zrohovatělé vrstvy kůže, lepší přísun aktivních látek a tím zpomalení procesu stárnutí. Masáží působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a tím dosáhneme obrovského relaxačního účinku naši centrální soustavy i celého těla. Kromě péče o pleť, pečujeme o duševní pohodu klienta.

Klasické kosmetické ošetření

Obsahuje povrchové a hloubkové čištění pleti, masáž, ošetření maskou dle typu pleti, tonizaci a hydrataci.

Kosmetická masáž

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla.

Při masáži obličeje působíme na oběhový systém a zajistíme tak pleti lepší přísun živin a odchod zplodin, díky tomu pleť nebude působit unaveně.

Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek.

Uvolňujeme napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí - to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní a zjemní výraz ve tváři.

Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti.

Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.

Kosmetika

Úprava a barvení obočí a řas

Velice důležitá je úprava obočí, které silně ovlivňuje výraz obličeje. Samozřejmostí je perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně, oči živě. Lze toho dosáhnout depilací pinzetou nebo voskem. Obočí zvýrazňujeme tužkou, stínem, bezbarvou řasenkou, pudrem nebo barvením.

K barvení řas používáme nejčastěji barvu černou, k barvení obočí světle hnědou, tmavě hnědou, u černovlásek černou nebo efektní modrou barvu.

K barvení obočí i řas používáme kvalitní barvy značky Alcina.