Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt,ruce jsou náš komunikační a pracovní nástroj,nohy Nohy hrají v našem životě důležitou roli. Nosí celý život a i krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své ruce a nohy starat celý rok a věnovat ji péči,kterou si zaslouží. Pravidelně prováděná pedikúra a manikůra je řešením všech problémů.

 

 

Manikůra a pedikůra

Trápí Vás zarůstání nehtů na nohou? Ošetříme Vaše nehty a to téměř bezbolestně špičkovým zdravotnickým přístrojem určeným pro přístrojovou pedikúru. Bolestivý nehet rovnáme různými metodami např. tamponádou, nalepovacími rovnátky, kovovými šponami... Naučíme Vás a doporučíme Vám vhodnou péči o Vaše nohy tak, aby se zabránilo opakovanému zarůstání nehtu.

U rizikových osob s diabetes, hemofilií, cévním onemocněním, psoriázou, lidé s poruchou funkce štítné žlázy, v těhotenství, lidé s plísňovým napadením kůže na ploskách nohou a nehtech je vhodné ošetření pouze přístrojovou pedikúrou a to 1x za 4-6 týdnů!!

U klienta, který pravidelně navštěvuje proškoleného pedikéra je viditelné zlepšení nehtů a stavu pokožky na nohou již po druhé návštěvě. Paradoxně intervaly ošetření mezi sebou se po přístrojové pedikúře časem prodlužují.